tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego remontu i modernizacji hali, Ryn, ul. Mazurska 1A.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem (elektryka i sanitarka) wg. Operatu wodnoprawnego i uzyskanej decyzji.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 3 lokalach komunalnych w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych w budynku ul. Ratuszowa 28 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na obsługę i eksploatację kotłowni gazowych o mocy kotła powyżej 50KW wraz z bierżącą konserwacją.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na przebudowę instalacji gazowej i grzewczej zgodnie z projektem budowlanym w lokalach komunalnych w Rynie.

1. Traugutta 2/1

2. Traugutta 2/3

3. Kopenrika 31/8

4. Kopernika 3/2

Protokół z wyboru oferty dostawy pługa odśnieżnego.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd