tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 28.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 2 lokalach komunalnych w Rynie w zgodzie z załączonym projektem budowalnym.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie w imieniu wspólnot mieszkaniowych Koernika 5, 7 ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu balkonów.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego Kościuszki 11 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu zagospodarowania części terenu wokół budynków wspólnot.

Protokoły z wyboru ofert

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ul. K. Wallenroda 10 ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac:

Protokół z wyboru ofert - projekt budowlany remontu i modernizacji hali w Rynie ul. Mazurska 1A oraz wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego remontu i modernizacji hali, Ryn, ul. Mazurska 1A.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem (elektryka i sanitarka) wg. Operatu wodnoprawnego i uzyskanej decyzji.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd