tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym Ryn ul. Kopernika 2/3 zgodnie z załączonym projektem.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych ul. Ratuszowa 28 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym ul. Plac Wplności 5/3 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

Protokół z wyboru ofert ogłoszenia o uporządkowanie terenu dz. 1/159 obręb Ryn

PGKiM Ryn, Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

Szczegółowe warunki określa SIWZ.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na uporządkowanie terenu poprzez wycinkę i wykarczowanie krzaków i drzew na dz. 1/159 obr. 0001 Ryn.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd