tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

INFORMACJE ZARZĄDCY CMENTARZA

1. Zarządcą Cmentarza jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.w Rynie.

2. Siedziba Zarządcy Cmentarza znajduje się w Rynie przy ul. K. Wallenroda 10.

3. Godziny urzędowania Zarządcy Cmentarza: od poniedziałku do piątku 7:00- 15:00 Przyjmowanie interesantów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Sobota, dni świąteczne oraz nagłe zdarzenia prosimy dzwonić pod nr 505 019 047

4. Podmiot zajmujący się organizacją pogrzebu zobowiązany jest do przedłożenia pisemnego upoważnienia od dysponenta grobu. Zarządca Cmentarza uprawniony jest do weryfikacji danych zawartych w upoważnieniu.

5. Dostarczenie niezbędnych dokumentów i oświadczeń musi nastąpić nie później niż 24 godziny przed planowanym pogrzebem lub ekshumacją. W przypadku niezachowania tego terminu Zarządca cmentarza ma prawo zabronić dokonania tych czynności.

6. Na terenie cmentarza bezwzględnie zakazuje się:

 1. zakłócania ciszy, porządku i powagi miejsca,
 2. przebywania w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem środków odurzających,
 3. żebractwa,
 4. wprowadzania zwierząt,
 5. sadzenia oraz usuwania drzew i krzewów,
 6. wysypywania odpadów poza pojemniki do tego przeznaczone.

7. Na terenie cmentarza zakazuje się dokonywania następujących czynności bez uprzedniego zgłoszenia i uzyskania zgody Zarządcy Cmentarza:

 1. wykonywania prac kamieniarskich, budowlanych i renowacyjnych,
 2. ustawiania ławek, ogrodzeń i innych elementów małej architektury,
 3. wjeżdżania pojazdami mechanicznymi i konnymi,
 4. prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej czy zarobkowej, w tym w szczególności akwizycji oraz zarobkowej działalności artystycznej,
 5. umieszczania reklam i wykładania wizytówek,
 6. przenoszenia lub zabierania z cmentarza wszelkich elementów jego wystroju.

8. W przypadku stwierdzenia ustawienia rzeczy określonych w ustępie 7b, 7e zarządca ma prawo do zdemontowania rzeczy bez prawa do odszkodowania.

9. Za zniszczenia i szkody powstałe w związku z działaniem siły wyższej, kradzieżą i aktami wandalizmu Zarządca Cmentarza nie ponosi odpowiedzialności.

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!