tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

Protokół z otwarcia oferty "Przetarg nieograniczony na rozbudowę pomostu stałego brzegowego i budowę pomostu pływającego na jeziorze Ryńskim"

Protokół z wyboru oferty na wykonanie dokumentacji technicznej - modernizacja stacji uzdatniania wody w Rynie.

Aktualizacja, dodano protokół z wybraną ofertą.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie dokumentacji technicznej - modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Rynie.

Protokół z otwarcia ofert na "Projekt budowlany i wykonawczy na budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego przy ul. Spacerowej w Rynie".

PGKiM Ryn Sp. z o.o. unieważnia nabór ofert z dnia 14.07.2020 r. na "Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z połączeniem z siecią energetyczną na budynku mini przystani żeglarskiej w Rynie"

PGKiM Ryn zaprasza do licytacji sprzętu komunalnego - ciągnika rolniczego Ursus C-330.

Protokół z wyboru ofert z licytacji na wynajem 3 stanowisk (łącznie) na prowadzenie działalności wynajmu motorówek na Ekomarinie w sezonie 2020.

Protokół z wyboru ofert na wykonanie rocznych przeglądów technicznych 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych na terenie gminy Ryn

Nowe stawki cen i taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie miasta i gminy Ryn.

PGKiM Ryn zaprasza do licytacji na wynajem 3 stanowisk (łącznie) na prowadzenie działalności wynajmu motorówek na Ekomarinie w sezonie 2020.

Protokół z wyboru oferty na zagospodarowanie terenu działki nr 1/159 obręb 1 Ryn

Protokół z wyboru oferty na wymianę istniejących ekranów i grzebieni w osadnikach wtórnych na oczyszczalni ścieków w Rynie

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie rocznych przeglądów technicznych 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych na terenie gminy Ryn.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie zagospodarowania terenu działki nr 1/159 obręb 0001-Ryn zgodnie z projektem budowalnym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wynajem 3 stanowisk na prowadzenie działaności wynajmu motorówek o długości do 6m, na ekologicznej mini przeystanie - Ekomarinie w sezonie letnim 2020.

Szanowni Państwo!

PGKiM Ryn informuje iż w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem odwołujemy zebrania Wspólnot Mieszkaniowych.

Protokół z wyboru ofert na dostawę materiałów biurowych

Ogłoszenie o naborze ofert na świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej obiektu ekologicznej mini przystani w Rynie - Ekomariny

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie zagospodarowania terenu działki oznaczonej nr 1/159 obręb 0001-Ryn zgodnie z projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na dostawę materiałów biurowych na rok 2020.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Zamiejska 2 w Rynie.

Protokół z wyboru ofert do ogłoszenia dot. Kościuszki 14

PGKiM w Rynie zaprasza do udziału w licytacji sprzętu komunalnego - ciągnika rolniczego Białorus MTZ 82, nr rej. NGI 49T1

PGKiM w Rynie zaprasza do udziału w licytacji sprzętu komunalnego - ciągnika rolniczego Białorus MTZ 82, nr rej. NGI 49T1

Protokół z wyboru oferty w sprawie przebudowy wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym w Rynie ul. Kopernika 2/3.

Protokół z wyboru ofert w sprawie "Przetarg na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasignu operacyjnego z opcją wykupu".

Protokół z wyboru oferty przetarg na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

Protokół z wyboru ofert w sprawie "Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych ul. Ratuszowa 28 w Rynie".

Protokół z wyboru oferty na wykonanie pięcioletnich i rocznych przeglądów technicznych 56 budynków wspólnot mieszkaniowych.

Pobierz protokół  pobierz

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w trybie przetargu nieograniczonego.

EKOMARINA RYN ZAPRASZA NA MISTRZOSTWA POLSKI W PAGAJOWANIU

6 lipiec 2019r.

Protokół z wyboru ofert na wykonanie remontu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 28.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na wynajem części działki w Rynie, obręb 0001 Ryn nr 48 na prowadzenie działalnosci gospodarczej w tym umieszczania materiałów reklamowych i promocyjnych po uprzednim uzgodnieniu ich treści, w sezonie letnim 2019r.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na wynajem 3 stanowisk na prowadzenie działalności wynajmu motorówek o długości do 6m na ekologicznej mini przystani w Rynie - Ekomarinie.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej obiektu ekologicznej mini przystani w Rynie - Ekomariny.

Zarządzenie w sprawie wynajmu nieruchomości będących we władaniu PGKiMRyn Sp. z o.o.

 

pobierz zarządzenie pobierz

Relacja z Żeglarskiego Festynu Rodzinnego 08-07-2017 r.

Ekomarina Ryn zaprasza 01.07.2017r na

REGATY O PUCHAR EKOMARINY RYN

w klasie optimist grupa "C"

optimist 2017

EKOMARINA RYN ZAPRASZA NA ŻEGLARSKI FESTYN RODZINNY

8 lipiec 2017r.
START godz. 1200 Ekomarina Ryn nabrzeże jez.

Regaty O Puchar Prezesa Ekomariny Ryn,

Ryn 8.07.2017 r.
Organizator: MBSW w Giżycku oddział Ryn

Już kolejny raz na jeziorze ryńskim odbyły się zawody windsurfingowe. Na starcie stanęło 25 młodych zawodników z kilku klubów: Mrągowa, Giżycka Warszawy. Pogoda dopisała. Sędziowie ustawili trasę od poru Ekomariny Ryn aż prawie do Mikołajek. I oczywiście z powrotem. Dyrektorem zawodów był Wojciech Caban a Sędzią Głównym Mirosław Kowalski. Nagrody ufundowała Ekomarina Ryn.

Ryński Maraton Windsurfingowy PSW
Ryn, 19.08.2016

w klasach w których zgłosi się do 5 zawodników do 13 sierpnia:

1. OPEN 4,0m, 5,8m
2. BIC 6,8m, 7,8m
3. RSX Juniorzy, Juniorki, Kobiety, Seniorzy 4. RCB kobiety mężczyźni, masters

EKOMARINA RYN zaprasza w dniach 16 – 17.07.2016r. na

MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE FIGUROWEJ NA  NARTACH WODNYCH

Zawiadomienie o Regatach o Puchar Prezesa Ekomariny Ryn 09.07-.2016r.

 

Pobierz dokumenty w formacie pdf. pobierz pdf

Puchar Ekomariny Ryn w klasie Optimist Gr. "C" Ryn 02.07.2016r. 

Pobierz dokumenty w formacie pdf Pobierz pdf

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!