tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

Przetargi

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie pięcioletnich i rocznych przeglądów technicznych 56 budynków wspólnot mieszkaniowych z czego 54 połozone są w mieście Ryn, a dwa na terenie gminy Ryn.

Aktualizacja 2019-07-18 - dodano uzupełnienie.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 5 lokalach komunalnych w Rynie w zgodzie z załączonym projektem budowalnym.

  • Ratuszowa 17/1
  • Ratuszowa 17/2
  • Plac Wolności 7/5
  • Kopernika 31/6
  • Zielona 3

Aktualizacja 2019-07-18 - do pobrania wyjaśnienie

Aktualizacja 2019-07-03 - do pobrania sprostowanie do oferty

PGKiM Ryn, Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu. Oferty należy składać do dnia 10.07.2019r. w biurze PGKiM Ryn, ul. Wallenroda 10.

Szczegółowe warunki określa SIWZ

Aktualizacja 2019-07-01 - dodano odpowiedzi na pytania do SIWZ.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 2 lokalach komunalnych w Rynie w zgodzie z załączonym projektem budowalnym.

  • Plac Wolności 7/13
  • Plac Wolności 11/8

Aktualizacja 2019-07-01 - do pobrania dodatkowa informacja

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 28.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie w imieniu wspólnot mieszkaniowych Koernika 5, 7 ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu balkonów.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego Kościuszki 11 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu zagospodarowania części terenu wokół budynków wspólnot.

Protokoły z wyboru ofert

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ul. K. Wallenroda 10 ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac:

Protokół z wyboru ofert - projekt budowlany remontu i modernizacji hali w Rynie ul. Mazurska 1A oraz wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego remontu i modernizacji hali, Ryn, ul. Mazurska 1A.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem (elektryka i sanitarka) wg. Operatu wodnoprawnego i uzyskanej decyzji.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 3 lokalach komunalnych w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych w budynku ul. Ratuszowa 28 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na obsługę i eksploatację kotłowni gazowych o mocy kotła powyżej 50KW wraz z bierżącą konserwacją.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na przebudowę instalacji gazowej i grzewczej zgodnie z projektem budowlanym w lokalach komunalnych w Rynie.

1. Traugutta 2/1

2. Traugutta 2/3

3. Kopenrika 31/8

4. Kopernika 3/2

PGKiM Ryn zaprasza do licytacji wycofanego sprzętu komunalnego. Licytacja odbędzie się dnia 04.10.2018 r. o godz. 12.00 w biurze PGKiM Ryn w Rynie Sp. z o.o.

Protokół z wyboru oferty dostawy pługa odśnieżnego.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę pługa odśnieżnego. Oferty należy składać do dnia 27.09.2018 r. do godz. 13.00 w biurze PGKiM w Rynie sp.  z o.o., ul. K. Wallenroda 10 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. w związku z ogłoszonym przetargiem na  budowę studni głębinowej, przyłącza wodociągowego i energetycznego, zlokalizowanej w Rynie ogłasza nabór ofert na dozór geologiczny i wykonanie dokumentacji geologicznej.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie sp. z o.o.

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIE OGRANICZONY NA

Budowę studni głębinowej Nr 5 wraz z obudową oraz przyłączem energetycznym i przyłączem wodociągowym.

Przedmiotem zamówienla jest Budowa studni głębinowej Nr 5 wraz z obudową oraz przyłączem energetycznym i przyłączem wodociągowym ogrodzeniem studni i montażem pompy według SIWZ.

UWAGA, ZMIANA SIWZ, pobierz nowe dokumenty

[aktualizacja 2018-09-18] - dodano ogłoszenie o złożonych ofertach

PGKiM Ryn Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie instalacji gazowej i grzewczej wraz z montażem kotła, wentylacji i komina zgodnie z projektem budowlanym w lokalach komunalnych w Rynie.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę drzwi wejściowych (wewnątrzklatkowych) w 3 lokalach mieszkalnych przy ulicy Szkolnej 2 w Rynie.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie projektów wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalach komunalnych w Rynie.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę instalacji gazowej w piwnicach budynku mieszkalnego wielorodzinnego Plac Wolności 7 w Rynie.

PGKiM w Rynie Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac:

Dnia 25.05.2018r. został ogłoszony przetarg na dostawę ciągnika rolniczego, przyczepy i posypywarki w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu na którą PGKiM Ryn sp. z o.o. zamierza przeznaczyć 300 000 zł netto.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nie ograniczony na dostawę ciągnika rolniczego, przyczepy i posypywarki w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku gospodarczego położonego w Rynie przy ul. Ratuszowej 4.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku gospodarczego położonego w Rynie przy ul. Kopernika 33.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. informuje, że jest na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie w budynku Wspolnoty Mieszkaniowej Mazurska 11 w Rynie.

PGKiM w Rynie Sp.z o.o zatrudni bosmanów - 2 osoby Miejsce pracy:

Ekomarina Ryn Od 01.05.2018 do 30.09.2018

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej obiektu ekologicznej mini przystani w Rynie - Ekomariny.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wynajem 1 stanowiska na prowadzenie działalności przewozu pasażerskiego osób powyżej 12 osób, na ekologicznej mini przystani - Ekomarinie, w sezonie letnim 2018.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wynajem 3 stanowisk na prowadzenie działalności wynajmu motorówek o długości do 6m na ekologicznej mini przystani - Ekomarinie, w sezonie letnim 2018.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wynajem 7 stanowisk na cumowanie jachtów (miejsca rezydenckie) na ekologicznej mini przystani - Ekomarinie, w sezonie letnim 2018.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wynajem stanowisk 1-4 pod działalność gastronomiczną w Rynie na ekologicznej mini przystani - Ekomarinie w sezonie letnim 2018-2020.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie przedmiarów prac na remonty dachów i elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów biurowych na rok 2018.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert dostawę Quada z pługiem, fabrycznie nowy, wg szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 2 do SIWZ.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku gospodarczego położonego w Rynie przy budynku mieszkalnym ul. Kopernika 33

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie projektu budowlanego wraz z kosztorysem i przedmiarem prac oraz badaniami konserwatorskimi budynku wielorodzinnego w Rynie ul. Ratuszowa 43

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

Our website is protected by DMC Firewall!