tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę istniejących ekranów i grzebieni w osadnikach wtórnych na oczyszczalni ścieków w Rynie

PGKim Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 43 zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Ratuszowa 29 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu elewacji, izolacji fundamentów budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kopernika 2 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Rynie przy ul. Ratuszowej 18.

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 8 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 14 w Rynie, zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym Ryn ul. Kopernika 2/3 zgodnie z załączonym projektem.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych ul. Ratuszowa 28 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym ul. Plac Wplności 5/3 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

Protokół z wyboru ofert ogłoszenia o uporządkowanie terenu dz. 1/159 obręb Ryn

PGKiM Ryn, Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

Szczegółowe warunki określa SIWZ.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na uporządkowanie terenu poprzez wycinkę i wykarczowanie krzaków i drzew na dz. 1/159 obr. 0001 Ryn.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!