tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

Przetargi

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na dostawę 26 ton soli technicznej do zimowego utrzymania dróg.

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami, wodociągu w ul. Spacerowej i wodociągu łączącego ul. Jaśminową z ul. Ratuszową.

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na remont dwóch klatek schodowych w buydnku mieszkalnym dwupiętrowym ul. Mazurska 11 w Rynie.

Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę samochodu ciężarowego o dmc do 3,5 t w ramach leasingu operacyjnego.

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na rozbiórkę budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy 58.33 mpołożonego w Rynie przy ul. Kościuszki 12.

PGKiM w Rynie ogłasza przetarg nieograniczony na prace budowlane pt. "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną w Rynie."

Aktualizacja plików do pobrania 2021-06-11

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Zamiejska 2 w Rynie.

UWAGA 18-03-2021 r. dodano uzupełnienie do ogłoszenia.

PGKiM W Rynie Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wynajem 3 stanowisk na prowadzenie działalności wynajmu motorówek o długości do 6m na ekologicznej mini-przystani Ekomarinie w sezonach letnich 2021-2023.

PGKiM W Rynie Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej obiektu ekologicznej mini-przystani w Rynie - Ekomariny.

PGKiM W Rynie Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na najem stanowiska do handlu artykułami spożywczymi i cukierniczymi.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Ratuszowa 43 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 8 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Ogłasza nabór ofert na przetarg nieograniczony na rozbudowę pomostu stałego brzegowego i budowę pomostu pływającego na jeziorze ryńskim. Bliższe informacje i wymagania w SIWZ oraz załączniku do pobrania poniżej.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie instalacji pt."Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z połaczeniem z siecią energetyczną na budynku mini przystani żeglarskiej w Rynie".

UWAGA: w dniu 01.07.2020 dokonano zmian w SIWZ.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie dokumentacji technicznej pt."Projekt budowlany i wykonawczy budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu, zlokalizowanego przy ulicy Spacerowej w Rynie w ramach Gminnego Programu budowy Mieszkań Komunalnych "Dla Zaradnych".

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę istniejących ekranów i grzebieni w osadnikach wtórnych na oczyszczalni ścieków w Rynie

PGKim Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 43 zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Ratuszowa 29 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu elewacji, izolacji fundamentów budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kopernika 2 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu i elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Rynie przy ul. Ratuszowej 18.

PGKiM Ryn. Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 8 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 14 w Rynie, zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym Ryn ul. Kopernika 2/3 zgodnie z załączonym projektem.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 4 lokalach komunalnych ul. Ratuszowa 28 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalu komunalnym ul. Plac Wplności 5/3 w Rynie zgodnie z załączonym projektem budowlanym.

Protokół z wyboru ofert ogłoszenia o uporządkowanie terenu dz. 1/159 obręb Ryn

PGKiM Ryn, Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

Szczegółowe warunki określa SIWZ.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na uporządkowanie terenu poprzez wycinkę i wykarczowanie krzaków i drzew na dz. 1/159 obr. 0001 Ryn.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd